بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ با پراکندگی جغرافیایی در سطح کشور، نیازمند روشی برای برقرار کردن ارتباطی سریع، اقتصادی و ایمن میان نمایندگی‌ها یا دفاتر خود در سطح یک شهر یا حتی شهرهای گوناگون کشور هستند. واضح است اینترنت به دلیل دسترسی همگانی و تهدیدهایی که همه با آن‌ها آشنا هستند، برای این منظور ابزار مناسبی به شمار نمی‌رود. شبکه‌ی بی‌سیم و سراسری وایمکس مبین‌نت، می‌تواند به بهترین و امن‌ترین شیوه، این امکان را در اختیار سازمان‌ها قرار دهد.
هنگامی‌که سازمانی چنین خدماتی را دریافت می‌کند، شرکت ارتباطات مبین‌نت به هر یک از نقاط موردنظر آن سازمان یک نشانی اختصاص می‌دهد. این نشانی‌ها به‌گونه‌ای تنظیم‌شده‌اند که فقط می‌تواند با شبکه‌ی اینترانت مبین‌نت ارتباط برقرار کند. بدین ترتیب، کاربر با هر یک از این نشانی‌ها می‌تواند از طریق این شبکه با کاربر دیگری در همان شبکه تبادل اطلاعات نماید. استقلال از اینترنت، سرعت بالاتر و پشتیبانی از تمامی ارسال و دریافت اطلاعات را می‌توان از مزایای کیفی این خدمت برشمرد. برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.
برای دریافت خدمات اینترانت مبین‌نت می‌توانید با شماره‌های 02183869800 - 02183869666 - 02183869333 تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه همیار نت (شرکت همیار الکترونیک خلیج فارس) با کد عاملیت 397771001 عاملیت مجاز ثبت نام شرکت ارتباطات مبین نت دارنده پروانه سراسری FWA با شماره پروانه 1-1-13 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به همیارنت خلیج فارس می باشد