وایمکس فناوری ارتباط بی‌سیم بر پایه‌ی امواج ماکروویو است: (Worldwide Interoperability for Microwave Access) با ظهور وایمکس، جهان در آستانه‌ی تحولی تازه در عصر ارتباطات قرار گرفته است. وایمکس یک سیستم دیجیتال ارتباط بی‌سیم است که با استفاده از منطقه‌ی بسیار وسیع تحت‌پوشش دکل‌های آن، می‌تواند یک شهر، شهرک یا منطقه‌ای خاص را پوشش داده و اینترنت پرسرعت را برای سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های تجاری و هم‌چنین منازل مسکونی و در واقع تمامی افراد در هر نقطه‌ای از مناطق تحت‌پوشش فراهم کند.
سرویس‌های وایمکس امکان دسترسی بی‌سیم را به هر دو شیوه‌ی ثابت و متحرک با نرخ انتقال داده‌ی بسیار بالا، در ناحیه‌ای گسترده فراهم می‌کند. امکانات ویژه‌ی این نوع سرویس‌ها و قابلیت جابه‌جایی آن باعث شده که هم‌اکنون ده‌ها شبکه‌ی وایمکس در سطح جهان در حال خدمات‌رسانی به میلیون‌ها کاربر هستند و خدماتی نظیر اینترنت پرسرعت را به مکان‌های دوردستی که حتی فاقد خطوط تلفن هستند انتقال می‌دهند. همچنین این سرویس‌ها جایگزینی مناسب برای شبکه‌های ADSL و حتی شبکه‌های بی‌سیم کوتاه برد در نواحی شهری محسوب می‌شوند.

فروشگاه همیار نت (شرکت همیار الکترونیک خلیج فارس) با کد عاملیت 397771001 عاملیت مجاز ثبت نام شرکت ارتباطات مبین نت دارنده پروانه سراسری FWA با شماره پروانه 1-1-13 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به همیارنت خلیج فارس می باشد