سرویس پهنای باند مبین‌نت جهت غلبه بر محدودیت‌های اینترنت اشتراکی برای ارائه به کاربران ویژه ایجاد شده است. این سرویس روی بستر ارتباطات رادیویی و نیز فیبرنوری قابل دسترسی است.

شرکت ارتباطات مبین‌نت، با در اختیار داشتن بیش از ۱۰ گیگابیت بر ثانیه ظرفیت اینترنت و ۲۰ گیگابیت بر ثانیه شبکه‌ی انتقال اختصاصی در سراسر کشور و دریافت مجوز‌های WiMAX، ISP، ISDP، WiFi و VoIP، توانایی ارایه‌ی خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی را در تمامی شهرهای تحت پوشش در ۳۱ استان کشور، دارد.
بهره‌گیری از شاهراه زیرساختی کشور و هم‌چنین ارتباطات پرظرفیت مایکروویو روی فرکانس‌های اختصاصی که مجوزهای استفاده از آن توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صادر شده است، این امکان را برای مشتریان مبین‌نت فراهم می‌کند تا با اطمینان خاطر خدمات مورد نیاز خود را در حوزه‌ی پهنای باند اینترنت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بالاترین سطح پشتیبانی و پاسخ‌گویی سازمانی دریافت نمایند.
سازمان‌ها با توجه به حجم ارسال اطلاعات، سرعت و بازه‌ی زمانی مورد نیاز و هم‌چنین میزان دسترسی به شکل‌های متفاوتی به خدمات اینترنت نیاز دارند. با توجه به اهمیت این موضوع، شرکت ارتباطات مبین‌نت طرح‌های مختلفی را براساس نیازهای متنوع سازمان‌ها تهیه نموده و در سبد محصولات خود قرار داده است.

ویژگیهای پهنای باند اختصاصی شرکت ارتباطات مبین نت

تنها شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت در ایران که با بیش از ده گیگابیت بر ثانیه دارای بیشترین پهنای باند اختصاصی کشور می‌باشد.
دریافت پهنای باند ورودی به داخل کشور از ۴ فیبر بزرگ شرکت زیر ساخت که در صورت قطع شدن یکی از فیبرهای ورودی کشور حالت Redundancy ایجاد می گردد و پهنای باند موجود از مسیر دیگری دریافت می گردد
ارائه خدمات اینترنت با سطح خدمات و کیفیت بالا و میزان دسترسی نزدیک به ۱۰۰ درصد
ارائه سرویس پهنای باند اختصاصی در کلیه شهرهای کشور
ارائه خدمات اینترنت با پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته متمرکز و ارائه سیستم تیکتینگ و مونیتورینگ و نیروی فنی مقیم در شهرستان

همیارنت خلیج فارس

ارایه دهنده سرویس های برتر اینترنت

فروشگاه همیار نت (شرکت همیار الکترونیک خلیج فارس) با کد عاملیت 397771001 عاملیت مجاز ثبت نام شرکت ارتباطات مبین نت دارنده پروانه سراسری FWA با شماره پروانه 1-1-13 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به همیارنت خلیج فارس می باشد