شبکه ملی بی سیم
شرکت ارتباطات مبین‌نت با تکیه برشبکه‌ی سراسری ویکپارچه خود، اقدام به ارایه‌ یکی دیگر از راهکارهای ارتباطی مبتنی بر فناوری باند پهن بی سیم ،تحت عنوان شبکه ملی بی سیم مبین نت نموده است .

شرکت ارتباطات مبین‌نت با تکیه بر شبکه‌ی سراسری و یکپارچه خود، اقدام به ارایه‌ی یکی دیگر از راهکارهای ارتباطی مبتنی بر فناوری باند پهن بی سیم ،تحت عنوان شبکه ملی بی سیم مبین نت یا MWNN(Mobinnet Wireless National Network)نموده است .
شبکه ملی بی سیم ، شبکه ای همانند اینترنت است با این تفاوت که در اینجا تبادل داده ها درشبکه ای محلی انجام میشود و مشترک دراین خدمت که بر روی بستر شبکه یکپارچه مبین نت ارائه میشود ، فقط به منابع درون همین شبکه دسترسی خواهد داشت .
هدف از ارائه این خدمت ، امکان ایجاد شبکه ای گسترده و ارزان برای مشتریانی است که تمایل دارند میان دفاتر خود در مناطق تحت پوشش شبکه سراسری وایمکس مبین نت ارتباط برقرار کنند . سطح خدمات قابل ارائه بر اساس نوع خدمت به صورت اختصاصی یا اشتراکی می تواند ارائه گردد .

کاربردهای شبکه‌ی ملی بی سیم

استفاده از شبکه های VPLS و TDM شرکت ارتباطات زیرساخت به طور موازی و پشتیبان و عدم وابستگی به شبکه مخابرات شهری ، قابلیت اطمینان در این خدمت را در مقایسه با خدمات مشابه به میزان قابل توجهی افزایش داده است . یکی از ویژگی های برجسته ی این خدمت ، یکپارچگی در سراسر شبکه ملی بی سیم مبین نت است که استفاده و نگهداری از آن را بسیار آسان می سازد . star یکی از ویژگی‌های مهم «شبکه‌ ملی بی سیم مبین نت»، عدم وابستگی آن به شبکه‌ی جهانی اینترنت است.
کاربردهای شبکه‌ی ملی بی سیم مبین نت

برای برقراری ارتباط مطمئن بین شعب و دفاتر سازمان‌ها.
برای شبکه هایی که نیاز به بستر ارتباطی خارج از بستر اینترنت دارند .
برای شبکه‌هایی که نیازمند ارتباط پایدار و با دسترسی بالا هستند.
برای شبکه‌هایی که راه‌اندازی و جابه‌جایی سریع نیاز دارند.
برای شبکه‌هایی که پراکندگی جغرافیایی گسترده در سراسر کشور دارند.برتری‌ها و امتیازات شبکه

تنها اپراتور سراسری کشور که دارای بیش از 20 گیگابیت بر ثانیه بستر انتقال در سراسر کشور که دارای پوشش نزدیک به ۱۰۰ درصد را در ۱۳۰ شهر برقرار نموده است.
گستردگی در تمام استانها و شهرهای تحت پوشش وایمکس مبین نت
عدم وابستگی به شبکه شهری مخابرات و تبعات ناشی از آن
مستقل بودن از اینترنت و اختلالات مرتبط با آن
سادگی و چابکی در راه‌اندازی و پیاده‌سازی
انعطاف بالا و نیاز به کم‌ترین تغییر در پیکره‌بندی شبکه‌ی سمت کاربر
امکان نظارت و استخراج اطلاعات مورد نیاز برای مدیریت شبکه
سازمان خدمات و پشتیبانی فنی مشتریان 24x7 با تیم ویژه، متخصص و مجرب
ابزار ارزیابی و نظارت سطح خدمات
استفاده از منابع درون شبکه به شیوه اشتراکی
ارتباط به ابرِ شبکه ملی بی سیم به روشهای مختلف در هر نقطه مناطق تحت پوشش

همیارنت خلیج فارس

ارایه دهنده سرویس های برتر اینترنت

فروشگاه همیار نت (شرکت همیار الکترونیک خلیج فارس) با کد عاملیت 397771001 عاملیت مجاز ثبت نام شرکت ارتباطات مبین نت دارنده پروانه سراسری FWA با شماره پروانه 1-1-13 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به همیارنت خلیج فارس می باشد